Aktuality

Nové termíny na měření zraku budou až v lednu 2022

Z důvodu naplnění kapacity bohužel do konce roku nepřijímáme objednávky na měření zraku. Pokud máte o naše služby zájem, zanechte nám prosím kontakt (telefon, e-mail) prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailu, telefonu nebo osobně, a my se vám v lednu 2022 ozveme...

Bílá pastelka 11. – 13. 10. 2021

Po lockdownu s pastelkou zpátky do ulic! Po loňském ročníku poznamenaném pandemickými opatřeními se letos sbírka Bílá pastelka vrací již po dvaadvacáté do ulic, ve dnech 11. - 13. října, možnost přispět přes QR kód bude po celý kalendářní rok, v plném nasazení a...

Mimořádná změna otevírací doby

V úterý 5. 10. 2021 bude otevřeno pouze od 8 do 16 hodin. Omlouváme se všem zákazníkům, kterým tato změna způsobí komplikace, ale celý náš tým se účastní výběru nových brýlových obrub z kolekcí pro rok 2022. Děkujeme za pochopení.

Upozornění na změnu platnosti poukazu na brýle

Lhůta pro uplatnění poukazu je zkrácena z 90 na 30 dnů od jeho vystavení předepisujícím lékařem, neurčí-li předepisující lékař jinak. S účinností od 26. 5. 2021 se v souladu se zákonem č. 89/2021 Sb. mění doba možnosti uplatnění poukazu u výdejce...

Od 19. 4. 2021 otevřeno opět do 18 hodin

Od pondělí 19. 4. 2021 bude opět platit naše standardní otevírací doba PO - PÁ 8 - 18. Děkujeme za přízeň a těšíme se na Vaši návštěvu.

Od 8. 3. 2021 změna otevírací doby

S ohledem na současnou situaci jsme se opět rozhodli zkrátit otevírací dobu. Od 8. 3. 2021 až do odvolání bude otevřeno PO - PÁ 8 - 16 hod. Děkujeme za pochopení a omlouváme se všem zákazníkům, kterým jsme tím způsobili nějaké komplikace.

Oční třídy pro prvňáky a druháky

Má vaše dítě potíže se zrakem a právě se rozhodujete, do jaké základní školy ho zapíšete? Máme pro vás jeden prima tip... ZŠ Jiráskovo náměstí v Hradci Králové otevírá oční třídy pro děti s očními vadami. Kromě běžné výuky v rozsahu standardních učebních osnov pro 1....

Zamlžené brýle

Stále bojujete se zamlžováním skel ve vašich brýlích? Snad vám pomůže pár rad a návodů, které jsme pro vás připravili v rubrice Návody.

Stále jsme tu pro vás

Aktuálně máme otevřeno v nezměněné otevírací době PO - PÁ  8 - 18. Případné změny, které opět nejsou vyloučené, naleznete zde. Těšíme se na vaši návštěvu.

PF 2021

Vážení zákazníci, děkujeme vám za dosavadní přízeň a z celého srdce vám přejeme klidné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2021.

Příspěvky z našeho Facebooku

Nové termíny na měření zraku budou až v lednu 2022

Z důvodu naplnění kapacity bohužel do konce roku nepřijímáme objednávky na měření zraku, ani na aplikaci kontaktních čoček.

Pokud máte zájem o naše služby, zanechte nám prosím kontakt a my se vám v lednu 2022 ozveme s novými termíny.

Omlouváme se všem, kterým tím vznikly jakékoli komplikace.


Upozornění na změnu platnosti poukazu na brýle

S platností od 26. 5. 2021 je zkrácena lhůta na uplatnění poukazu na brýle z 90 na 30 dní.

Podrobné informace najdete v aktualitách.