Kariéra

V současné době máme naplněné kapacity a nové kolegy nehledáme. Pokud si myslíte, že bychom o vás přesto měli vědět, můžete nám zaslat životopis na [email protected].

Náplň práce optometristy:

  • měření zraku a aplikace kontaktních čoček
  • poradenství při výběru brýlí, brýlových čoček, optických pomůcek i kontaktních čoček a doplňků
  • základní opravy a úpravy brýlí
  • zhotovování zakázek
  • péče o prostředí provozovny

Náplň práce očního optika:

  • opravy a úpravy brýlí

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie nebo adekvátní vzdělání pro výkon tohoto povolání (doškolovák)
  • středoškolské nebo vyšší odborné vzdělání v oboru oční optik
  • zájem o obor a chuť se učit
  • základní znalost práce na PC
  • komunikativnost a loajálnost
  • schopnost práce v kolektivu
  • praxe není podmínkou, rádi vás vše naučíme
  • uvítáme AJ na komunikační úrovni

 Nabízíme:

  • zázemí rodinné firmy s tradicí na trhu více než 25 let
  • práci se zaměřením na maximální kvalitu produktů i služeb
  • příjemný a stabilní pracovní kolektiv odborníků s dlouholetou praxí a chutí předávat zkušenosti
  • pěkné a moderní pracovní prostředí
  • možnost naučit se nové věci a poctivé optické řemeslo
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, slevy na naše zboží, finanční balíček na slevy pro rodinu, přátele a osobní zákazníky, narozeninové prémie, atd.)
  • finanční ohodnocení: základní mzda + odměny
  • dle dohody plný či zkrácený úvazek
  • smlouva na dobu neurčitou se zkušební lhůtou 3 měsíce